Naša história

Spoločnosť RUMIT SLOVAKIA, spol. s r.o.  ponúka svoje profesionálne služby v oblasti tepelnej energetiky už viac ako 25 rokov. Slúžime predovšetkým prevádzkovateľom tepelných zariadení a rozvodov tepla a teplej vody, správcom bytových domov ale i spoločenstvám vlastníkov bytov. Oslovujeme však každého, kto sa zaujíma o úspory nákladov na tepelnú energiu či už z pohľadu jej výroby alebo jej spotreby.

Spoľahlivý kolektív odborníkov našej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti prevádzky a montáže tepelných zariadení, ktorý pozná Vaše problémy, má pre Vás pripravené rýchlo návratné inovatívne, v praxi už overené, riešenia na znižovanie nákladov na výrobu a spotrebu energie. Sme pripravení ponúknuť náš odborný potenciál aj na riešenie Vašich individuálnych požiadaviek.

Hovorí sa, že šetriť môžu len bohatí. Naša ponuka Vás presvedčí, že vďaka priamemu prepojeniu našej spoločnosti s výrobcami najmodernejších technológií, kde nemá miesto žiaden sprostredkovateľ, sme schopní konkurovať aj cenou, hoci za ňu ponúkame zväčša podstatne viac, ako konkurencia v danej oblasti.

Určite Vás prekvapí rozsah, kvalita a technické parametre ponúkaných produktov. Nájdete medzi nimi najprogresívnejšie predizolované potrubné systémy BRUGG a GERMANPIPE, kompletný sortiment kotlovej techniky, tepelných čerpadiel a solárnej techniky VIESSMANN, energeticky úsporné čerpadlá GRUNDFOS® pre všetky aplikácie, výmenníky tepla Alfa Laval, regulačné armatúry BALLOREX a uzatváracie armatúry BALLOMAX firmy BROEN, termostatické ventily OREG DRAYTON, meradlá tepla a vody SONTEX, HYDROMETER, MINOL, WEHRLE, pomerové rozdeľovače vykurovacích nákladov SONTEX a ZENNER, vykurovacie, vodovodné a kanalizačné rozvody REHAU a ďalšie produkty. Ak Vás zaujíma, pozrite si “PRODUKTY.“

Filozofiou našej spoločnosti od jej vzniku je nielen kvalitné produkty dodať, ale vykonať aj ich odbornú montáž a zabezpečiť počas celej doby životnosti ich profesionálny a autorizovaný servis. S tým súvisí široký rozsah ponúkaných služieb. Ak Vás zaujíma, pozrite si “SLUŽBY.“

Kvalita a technické parametre ponúkaných produktov ako aj rozsah ponúkaných služieb upevňujú dôveru našich zákazníkov, čo dokumentujú neustále sa rozširujúce referencie v rámci celého Slovenska. Ak Vás zaujíma, pozrite si “REFERENCIE.“

Ak ste predajca alebo montážna firma, vypracujeme Vám individuálnu cenovú a technickú ponuku vrátane poskytnutia kompletného technického zázemia. Budeme radi, ak rozšírite bohatú sieť našich obchodných partnerov a pomôžete v čo najširšej miere s distribúciou a montážou našich produktov. Ekonomický efekt a množstvo spokojných zákazníkov Vám bude odmenou.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.